Blog > Komentarze do wpisu
Blog pod nowym adresem

Przeniosłem się na własne włości. Parę miesięcy temu zdecydowałem się reaktywować bloga po ponad rocznej pauzie. W tym czasie przeleciało sporo ciekawych tematów. Najczęściej brakowało mi czasu, albo sił, by wziąć się do rzeczy… Zebrałem się w sobie teraz. To żadne noworoczne postanowienie – po prostu w Sylwestra wypiąłem się na całe okolicznościowe szaleństwo i w kapciach siedziałem w domu w najlepsze. Wystarczyło, by Dziennik ponownie otworzyć. Z dotychczasowej edycji (wciąż dostępnej w blox.pl) wybrałem siedem wpisów – niekoniecznie najbardziej udanych, lecz takich, w których zawarłem najwięcej emocji i myśli dla mnie ważnych. Do każdego z nich przeniosłem wszystkie komentarze. To ślad po tym, co było. A co będzie? To się okaże pod nową domeną.

Zapraszam do odwiedzin: blog.horbulewicz.pl

Blog w nowej odsłonie.

niedziela, 02 stycznia 2011, dziennikrozterek

Polecane wpisy

  • Videoblog: Misja publiczna

    Ile jest warta misja publiczna? W takim np. internecie – przestrzeni realnego całkiem biznesu? Postanowiłem to zbadać. Wystarczy wejść na stronę pierwszeg

  • Videoblog: Po Paradzie

    Długo przymierzałem się do uruchomienia swojego videobloga. Bo najpierw chciałem przebudować własną stronę, zrobić porządki na biurku i kupić świeżą ziemię dla

  • Kontrofensywa (3)

    Jeszcze trochę i będzie zielono. Nastania wiosny kalendarzowej nigdy nie celebrowałem, czekając tęsknie, aż ją poczuję. Się człowiek zmienia wciąż i wczoraj pos

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: Grażyna-Anna, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/01/02 15:10:57
Strona się nie otwiera, informacja, że nie istnieje, a szkoda.
-
dziennikrozterek
2011/01/02 15:22:37
Ze stroną wszystko OK. Tutaj miałem literówkę w linku - poprawiłem, już jest OK. Zapraszam :)
-
Gość: Grażyna-Anna, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/01/02 15:45:46
Dałam radę, teraz postaraj się być systematycznym, a jedna wierną czytelniczkę już masz.
Na tamtym blogu nie wiem jak pisać komentarze, z tym lotniskiem w Bydgoszczy to niestety nie wszystko jest ok, w tym roku będzie mniej lotów niż w latach poprzednich, słabe połączenie z najpiękniejszym miastem regionu, tak ogólnie szkoda, że nie ma lotniska u nas w Toruniu.
-
dziennikrozterek
2011/01/02 18:18:07
Chętnie bym ten wątek pociągnął, ale już na nowej stronie :) Aby dodać komentarz wystarczy u dołu ekranu, bezpośrednio pod postem wpisać w odpowiednie rubryki swoje imię i adres e-mail. No i komentarz. Zatwierdzam bez zbędnej zwłoki.
-
2013/02/12 16:10:11
w Polsce to jeszcze te lotniska wygaldaja jak na Białorusi :/ kasa i kasa potrzebna tylko i nic więcej... mi jest potrzebny teraz jakiś tani notariusz a wszyscy są drodzy i licza sobie jak za zboże,..

Creative Commons License
Treść tego bloga jest dostępna na: licencji Creative Commons: Uznanie autorstwa - Użycie niekomercyjne - Bez utworów zależnych 2.5 Polska.